2022 Model Skoda Karoq Şık Tasarımıyla Türkiye’de

2022 Model Skoda Karoq yeni tasarımıyla Türkiye’de satışta. Çekyalı otomobil markasının en sevilen modellerinden birisi olan Karoq artık yepyeni özelliklere haiz. Her ne kadar döviz kurları sebebiyle fiyatı yüksek olsa da Türkiye pazarında da Karoq için yer açıldı. Alman otomobil üreticisi Volkswagen AG bünyesinde yer edinen Skoda yeni SUV modeliyle oldukça iddialı. C sınıfı bir SUV modeli olan Karoq, tasarımıyla da dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.
2022 Model Skoda Karoq Şık Dış Tasarımı

Çekyalı otomobil markasının bu yeni SUV modeli dinamik bir görünüme haiz. LED farlarıyla oldukça heybetli olan bu model 19 inçlik aerodinamik jantlara haiz. Yeni ön ve arka tampon tasarımıyla dikkat çeken Karoq, panoramik camı ile geniş bir perspektif ve ferah bir iç mekan vaat ediyor.
150 Beygir Gücünde Benzinli Bir SUV

2022 Model Skoda Karoq, 150 beygir gücünde benzinli bir motora haiz. Yüksek performansına karşın düşük yakıt kullanımı sunan bu araçta 7 ileri otomatik şanzıman sistemi yer ediniyor. Gelişmiş sürücü destek sistemlerine de haiz olan SUV modeli tasarlanırken satın alan deneyimi ön planda tutulmuş. Böylece yeni teknolojik altyapılarla daha konforlu bir Karoq ortaya çıkmış.
2022 Model Skoda Karoq İç Mekan 

Oldukça geniş ve ferah bir iç mekana haiz olan SUV modelinde 10 değişik renkle çalışan LED aydınlatmalar yer ediniyor. Ek olarak 10.25 inçlik dijital gösterge paneli ve 8 inçlik dokunmatik multimedya ekran da aracın içinde yerini almış halde. Ek olarak Karoq, elektrikli bagaj kapağı ve ısıtmalı ön koltuklara haiz. Üstelik geri görüş kamerası ve şerit takip sistemi ile de sürücüye her daim destek oluyor. Ek olarak çevre farkındalığına haiz olan “Ecco Mocca” döşemelere haiz olan SUV modeli, geri dönüşüme uygunluğuyla da örnek bir vasıta olmayı başarıyor.
Skoda Karoq 2022 Türkiye Fiyatı
Son olarak Türkiye’de Karoq 809.900 TL başlangıç fiyatıyla satışta olacak. Sadece bu SUV model Elite, Prestige ve Sportline olmak suretiyle üç değişik donanım tipine haiz. Bundan dolayı aracın fiyatı da bu donanımlara nazaran değişim gösteriyor. Bu anlamda Sportline ve Prestige donanımının başlangıç fiyatı 954.900 TL olacak.
2. El Skoda Karoq Modelleri

Bir cevap yazın