2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi

2022 Makyajlı BMW X5 M görüntülendi! Fakat aracın fiyatı ve teknik özellikleri lansmanda açıklanacak.

2022 Makyajlı BMW X5 M
Yenilenen BMW X5 M’nin prototipleri Nürburgring’de görüntülenmiştir. Satışta olan modele nazaran kıyaslandığında ızgaralarda bazı değişikliklerin olacağı düşünülmekte. Hem de aracın daha ince farlara haiz olacağı düşünülmektedir.
Yeni ızgaranın altında, mevcut modelin ağ tasarımının yerini alan dikey ve yatay çubuklarla birlikte alt tampon bölümünün tekrardan tasarlandığını görmekteyiz. Mevcut X5 ile benzer özellikler gösterdiğini belirtmekte yarar var. İç mekanda ise SUV ve BMW’nin iDrive8 bilgi-eğlence sistemine kavuşacağı bilinmekte. Yeni teknolojik gelişmeler tasarlanan modellerde ne olursa olsun yer almakta. Ek olarak difüzörde de bir ekip değişimler yapılacaktır. Gösterge paneli ve öteki vizyonun genişliği de kullanıcı açısından düşünülerek tasarlanacaktır.
Tüm bunların yanında yeni nesil X5 M’nin 4.4 litrelik çift turbo V8 motorunu kullanmaktadır. En kuvvetli versiyonu ile beraber bahsedilen birim, araca tam 623 beygir gücü sağlayabilmektedir. Böylece bu noktayı referans alarak X5 M’de de bu güçte çıkış yakalanabileceği öngörülmektedir. BMW SUV ailesini güncellemeye devam etmekte. Makyajlı 2022 BMW X5 M, halka açık yollarda kontrol edilmektedir.
Daha önceleri aracın görünümünün 2 serisi Coupe’yi birazcık andırdığından bahsedilmiştir. Farlarda mevcut LCI öncesi versiyona nazaran birazcık daha ince tasarlanmıştır. Makyajlı BMW X5 M’e 4.4 litrelik çift turbo V8 birim güç verecektir. Bu birim Competition versiyonunda 623 Hp güç üretmekte olduğundan Makyajlı 2022 BMW X5’in de aynı gücü üretmesi beklenmektedir.
Özelliklede yeni modelin yenilenmekte olan far ve ızgarayla çağdaş tasarıma kavuşacağı mevzusunda ortak bir düşünce var. Kullanıcılar tarafınca aracın teknik detayları ve donanımı oldukça merak mevzusu diyebiliriz. Fakat aracın yenilenmesinde ön kısma odaklanan mütevazi bir makyajlama olacağını ifade edenlerde var. Kamuflaj güncellemeleri ise gizleme noktasında oldukça iyi bir iş çıkartmakta. Aracın arka kısmında fazlaca fazla değişim yapılmayacağı düşünülmekte. Bunun sebebi kamuflajın görünümünden kaynaklı. Aracın revize edilmekte olan halinde en azından dış görünüm olarak fazla bir yeniliğin olmadığını rahatça söyleyebiliriz. Son olarak makyajlanan 2022 X5 M için görsel anlamda fazla bir değişikliğin beklenmesi normal olarak yanlış olurdu.
İkinci El BMW Vasıta İlanları

Bir cevap yazın