Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta Kullanıcı Yorumları ve İncelemesi ve teknik özellikleri yanı sıra jetta yakıt tüketimi ve gerçek kullanıcı yorumları.

Volkswagen dünyanın en çok satılan araçlarını üretmektedir. Modelleri arasında bulunan Passat, Golf, Transporter, Caddy ve tabi ki Jetta ile her segmente aracı ile kullanıcılara kaliteyi sunmaktadır. Dünyanın en ileri teknolojisi ile araçlar üretiyor olmaları ve motorunun uzun soluklu kullanımlara elverişli olmasından dolayı, makam araçları, ticari araçlar, genç araçları ve aile araçları olarak her türlü model aracı ve segmentte ki araçları sizlere sunmaktadır.

Volkswagen Jetta Yeni Kasa

2015 Volkswagen Jetta modellerinde kasa değişimi bulunmamakta. Çünkü bu yıl değişimi Passat’ta yaptıkları için, Jetta’ya ön görülen değişim ise 2017 yılı olarak tahmin edilmektedir. Diğer yıllara oranla Jetta’da çok fazla değişiklik görülmemektedir. Yeni modellerinde multimedya konsolunun boyutu 5′ olması ve bir kaç donanım haricinde değişiklik olmaması, aslında yeni kasa Jetta tutkunları için ideal bir araç olmaktadır.

Volkswagen Jetta İncelemelerimiz

Volkswagen Jetta 2015 incelememizde teknik verilerden ziyade, kullanım kolaylığı, keyifli sürüşü, yakıt tüketimi ve kullanıcı yorumlarından bahsedeceğiz.

Volkswagen Jetta modellerinde 1,2 TSI ve 1,4 TSI motorlar bulunmaktadır. Fiyat olarak ve yakıt olarak 1,2 TSI aileler için daha ideal bir araç olmasının yanında, şehir içi kullanımlarda çok daha etkin bir araç olmaktadır. Tabi ki 1,4 TSI ile uzun yolları çok daha rahat bir şekilde alabileceğiniz gibi, kendi segmentinde ki araçlardan çok daha seri bir kalkışı bulunmaktadır.

Volkswagen Jetta Kullanım İncelemesi

Volkswagen araçlarda sürücüye bir güven verdiğini biliyoruz. Jetta’da bu güven ile birlikte konsol kısmının çok iyi dizayn edilmiş olmasından dolayı, sürücü tüm kontrolü eline alabiliyor. Ayrıca tamamı ile elektrik aksam olmasından dolayı, istediği gibi tek bir tuş ile araç içi kontrollerini sağlayabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir