Renault Fluence

Fluence 1 300x225 1

Yeni kasa Renualt Fluence sizler amacıyla inceledik, konumuzda Fluence yakıt tüketimi, kullanıcı yorumları ve teknik bilhassari ve tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Renault Fluence 2011 senesinde pazara sürülen 3. dönem Megane aracıdır. Bilinmiş olduğu suretiyle Renault, Megane modellerinin son aşama fazlaca tutması ve hem de modelin markanın bir ismim önünde bulunması ile beraber, Megane üretimine HB kasada devam etmiştir.

Doğal olarak ki bu değişiklik ile beraber, D segmentinde gereksinim duyulan sedan kasa araç amacıyla, Renault Fluence üretime geçmiştir. Çoğu zaman tartışmalı kasası ile aniden tüm gözleri üzerine çevirmesi ve satış rakamlarının ilk satış senesinde beklenenin üstünde olması ile beraber Fluence yeni bir Megane olarak halk doğrultusundan son aşama beğeni ile karşılanmıştır.

2015 Renault Fluence İncelemesi

Fluence 2

Her yıl bulunmuş olduğu benzer biçimde, bu seneda 2015 Renault Fluence son aşama fazlaca tercih edilmekte olup, şuandan satış sayıları ile beklentileri karşılamış durumda. Bunun bilhassa Renault’un bir başarısı olması ve hem teknik servis mevzusu ile ilgili fazlaca ileri seviyelerde olmasının da bu satışlara katkısı bulunduğundan kaynaklı, bilhassa aracınız fiyat / performans bakımından kullanıcıları memnun ettiğini söyleyebiliriz.

Aracın teknik bilhassarinden ziyade kullanımı Megane kadar rahat olmadığını söyleyebiliriz. Aracın sürücü koltuğunun daha dik olması ve full elektrikli direksiyona haiz bulunduğundan kaynaklı fazlaca titiz olması ve yüksek süratlerde da direksiyonun sertliğinin tam olarak oluşmamasından kaynaklı, son aşama ilgi gerektiren bir sürüşe gereksinimi bulunmaktadır.

Renault Fluence 2015 Teknik Genellikleri

Fluence 1

Durum bu tür olunca’da bir fazlaca sürücü amacıyla bu alanı olarak araç sürüşünü zorlaştırmaktadır. Elektronik aksamın bir fazlaca fazlaca bulunmuş olduğu vasıtata, multimedya konsolu son aşama başarı göstermiş bulunduğunu izah edelim. Hem de direksiyon simidinden bir kaç hareket ile tüm aracı denetim edebilecek bir kumanda sistemine haizdir.

Aracın arka alanının daha geniş olması, seyahat yapanlar amacıyla rahat bir gezi olanağı sunmaktadır. Dizel ve benzinli motor seçenekleri tespit edilen aracın en fazlaca tercih edilen modelleri 1,5 motor türleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir