Honda HR-V Serisi Nasıl Bir Araba ?

Honda HR V 1 300x169 1

Honda HR-V Serisi Nasıl Bir Araba ?

Honda HR V 1

Eski Honda HR-V 2006’da ilk satışa çıktığın beri belirgin bir büyüme gösterdi. Şirket bu yeni modeli kullanarak, Nissan Juke ve Renault Kadjar gibi rakipleri arasından sıyrılarak mükemmel başarı sağladı. Keskin ve modern stilli bu araç, kullanıcılara yeni deneyimler sundu.

Japon markası Honda’nın bu araba da güzel döşenmiş bir iç mekan tasarladığını söyleyebiliriz. Orta konsolda ki usb belleklere kadar bile her ince ayrıntının tasarımı düşünülmüş.

Honda HR V 2

Ön ve arka yolcular için bol bol boş bacak alanı bulunuyor. Honda HR-V küçük bir otomobil olsa da bu boşluğu iç mekan tasarımında ki zekice hamleler ile sağlamış. Eğer rahatlığımdan ve kesemden ödün vermem diyorsanız, benzer bir konfor sağlayan ve bu aracın daha ucuz modeli olan Suzuki Vitara’ya da göz atmanızı öneririz.

Nissan Juke’ten farklı olarak, HR-V herhangi bir performans beklentisi taşımıyor; ancak manuel şanzıman piyasadaki en güzel kullanım deneyimlerinden birini sağlıyor.Kısa ve pürüzsüz bir vites değiştirme özelliğine sahip. HR-V, bir çift benzinli motor ve bir dizel motor ile sunuluyor. Bu motorların yakıt tüketimi gerçekten çok hesaplı lakin hız bakımından pek iyi oldukları söylenemez.

Honda HR-V, Nissan Juke’tan farklı olarak pek çevik bir araba değil. Lakin engebeli yol yüzeylerinde sarsılmayı izole etmede mükemmel iş çıkarıyor.

Honda HR V 4

HR-V, sınıfının en ucuz otomobilinden çok uzakta ancak iklim kontrolü, otomatik ışıklar ve seyir kontrol gibi standart ekipmanlar iyi bir seviye de sizlere sunuluyor. Otomatik acil durum frenlemesi de, arabayı son derece güvenli hale getiriyor.

Arabanın fiyatı 89 bin tl ile 111 bin tl arasında değişiklik göstermekte.

Honda HR V 3

Windows 7 Ultimate

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir