Volkswagen Touareg Nasıl Bir Araba Alınır Mı ?

touareg ucak cekiyor

Volkswagen Touareg Nasıl Bir Araba Alınır Mı ?

Volkswagen Touareg Nasıl Bir Araba Alınır Mı kullanıcı yorumu isteyenler bilgi sahibi olmak isteyenler için bu yazımda paylaşmak istedim.Volkswagen serisinin en büyük aracı ve oldukça donanımlı bir jip olan bu makine,gerek fiyatı gerekse görselliği,motoru ve iç donanımsal özellikleri ile ön plana çıkıyor,Mantık olarak üst segment bir çok jip markası,Range rover , Q7 ,X6 , Cayenne, Gibi aynı segment ve aynı modellerde olan araçları alıp daha yüksek paralar vermek , daha çok bakım ve parça fiyatları ödemek, donanım olarak daha az özelliklere sahip olmak yerine benim favorim Touareg dir.

Hatta Touareg 5.0TDİ olan modelinin bir uçağı çektiği bir çok kullanıcı tarafından bilinir 🙂

touareg ucak cekiyor

2.5TDİ-   3.0TDİ- 3.2-  5.0TDİ Modelleri ülkemizde oldukça yaygındır.2002 yılında 1. serisi çıkmış olup 2010 yılına kadar aynı kasa ile devam edildi,2010 yılında 2.seri yeni görünümü ile 2014 yılına kadar sürdü,2014 ten 2018 e kadar makyajlı seri çıkarken,3.nesil touareg ise 2018 yılında üretime başlamıştır.

Bu araçlarda havalı süspansiyon(Airmatic) olduğundan farklı arazi seçenekleriyle kullanımı mümkün.OFF-ROAD yapabileceğiniz güzel bir araçtır.Kullandığım için söyliyim bu aracın hakkı 3.0 motor,Altı bazen yetersiz kalabiliyor.Özellikle 2.5TDİ olanı tercih etmemenizi tavsiye ederim.Ön arka deri ısıtmalı ayarlı koltuklar,airmatic webasto gibi özellikleri ön planda.

İkinci eli biraz yavaş,Düzgün temiz kullanılmış bulursanız ve bakımlarını düzenli yaparsanız kolay kolay masraf çıkarmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir