2020 Ford Mustang kullanıcı yorumu nasıl bir arabadır? alınır mı ?

2020 ford mustang incelemesi

2020 Ford Mustang , keskin çizgileri, yoldan geçenlerin başını döndüren tasarımı ve retro dokunuşlarıyla yolda anında tanınan arabalardan biridir. Sadece Mustang bir tek gösteriş amaçlı bir otomobil değildir: şasisi mükemmel bir halde yeteneklidir ve muhteşem yol tutuşunun yanı sıra rahat sürüş kalitesi de sunar.
Elbet bazı dezavantajları da var: bazı iç döşeme malzemeleri birazcık kalitesizdir (2018’deki bir güncelleme bunu geliştirmesine karşın). EcoBoost motoru, V8 kardeşi kadar görkemli yada süratli değildir. Bununla beraber, bir Mustang istiyorsanız, V8 GT modelini istemelisiniz. Altı ileri manuel ve 10 ileri otomatik seçeneği bulunurken, her iki motor da Fastback coupe ve üstü açık Convertible beden stillerinde mevcuttur.

Tüm Mustang’lerde kilitli diferansiyel, seçilebilir sürüş modları, 19 inçlik siyah alaşım jantlar standarttır. Ek olarak Xenon farlar, DAB ve Bluetooth özellikli dokuz hoparlörlü stereo ile Ford SYNC 3,8 inç dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve elektrikli koltuklar dahildir.
Makyajlı Mustang’in 10 vitesli otomatik şanzımanı, yerini almış olduğu altı vitesli üniteden daha iyi olsa da, manuel şanzıman hala tercih edilmesi ihtiyaç duyulan seçenektir.

2020 Ford Mustang motor seçenekleri, 0-60 hızlanma ve en yüksek hız
5.0 litrelik V8 motor, serinin amiral gemisidir. 7.000 dev / dak’da 444 bg üretmektedir. Bu yüzden performansından en iyi şekilde yararlanmak için onu devirli kullanmanız gerekir. Ek olarak 533 Nm tork da sunuluyor. Geniş güç dağılımı, motorun 750 dev / dak’da sorunsuz bir halde dönmesiyle altıncı viteste 50 km / saat hızla ilerlemenin mümkün olduğu anlamına geliyor.
286 beygir gücündeki 2.3 litrelik turbo EcoBoost motor, V8 kadar süratli olmasa bile güçlüdür. Gene de bazı alıcılar, oldukca fazla performanstan taviz vermeden kazandığınız fazladan ekonomiyi takdir edebilir. EcoBoost, Mustang’ın ortalama 1.700 kilo yük ağırlığının üstesinden gelmek için savaşım ederken birazcık uyuşuktur. Sadece turbo ortalama 2.000 dev / dak’da pompalandığında, neredeyse V8 otomobili kadar süratli hissettiriyor.

İç mekan, tasarım ve teknoloji

Mustang’in kabini iyi görünse de, kalitesi birazcık hayal kırıklığı yaratıyor. Amerikan otomobilleri büyük ve yürekli olmalarıyla ünlüdür. Dört koltuklu coupé neredeyse bir Mondeo kadar uzun ve alçak tavanı sportif bir görünüm sağlıyor. Bu, son modelin bir evrimi olmasına karşın, tasarıma yönelik retro ipuçları olsa da, hala çağdaş görünüyor. Önde, ortasında dörtnala koşan bir at logosu bulunan büyük bir ızgara bulunurken, her iki taraftaki ufak ışık yuvaları heybetli ön ucu vurgulamakta.

İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Bir cevap yazın