2020 Audi R8 kullanıcı yorumu nasıl bir arabadır? alınır mı ?

2020 Audi R8

2020 Audi R8 İncelemesi
Üreticiler, daha katı emisyon kurallarına uymak için otomobillerine turboşarj ekledikçe, atmosferik motorlar artık tercih edilmiyor. Sadece Audi R8’de 5.2 litrelik V10 motoru otomobilin odak noktası olsa da, R8 ‘de büyük bir motordan çok daha fazlası var.
Günlük olarak bir Audi TT kadar kullanışlıdır. Quattro dört tekerlekten çekiş, bolca oranda güç ve yol tutuşa haiz olması onu bu özellikleriyle öne çıkarıyor. Audi R8’in 2006’da piyasaya çıktığında ne kadar büyük bir tesir yarattığı ortada ve bugün hala satılık en çok arzu edilen süper otomobillerden biridir. Mevcut model, 2015 senesinde çıkan ikinci nesildir. Bu sefer bir tek V10 gücüyle ve daha minik bir V8 varyantı olmadan satılmaya devam etti. Daha ilkin olduğu benzer biçimde, R8 Spyder modeli de hala var.

Hala Oldukca Kuvvetli
Audi R8’in yapısında kapsamlı alüminyum kullanımı yardımıyla, Audi mühendislerinin ağırlığı eski otomobile nazaran ortalama yüzde 15 azaltmasına olanak sağlamış oldu. Atmosferik 5,2 litrelik V10 motoru, 611 hp güç sağlayacak şekilde ayarlandı. Bu 49 hp McLaren 570S’den daha çok hp’ye haiz olduğu anlamına gelir. Bu motor; yeni bir quattro şanzıman vasıtasıyla dört tekerleğin tümünü hareket ettiren yedi vitesli çift kavramalı bir S tronic şanzıman ile eşleştirilmiştir.

Direksiyon simidindeki kırmızı marş düğmesine bastığınızda V10, yeterince gürültülü bir şiddetle canlanır. 8,500 dev / dak kırmızı çizgiye yaklaştığınızda, düşük devirlerdeki derin hırıltısından coşku verici metalik uğultuya kadar, bir süper otomobilden beklediğiniz kadar coşku verici geliyor. İsteğe bağlı Spor egzozu alın ve görkemli mekanik orkestraya daha da fazla ses ilave edin. Sürüş Seçme sistemi; Düzgüsel, Konfor, Bireysel ve Dinamik sürüş modları içinde seçim yapmanızı sağlar ve Performans modelleri, denge kontrolünün müdahalesini yol koşullarına uyacak şekilde ayarlayabilen bir ayar ekler.

Bu son teknoloji tasarım; sürücüyü tam olarak hareketin merkezine yerleştiren ve sarmalayan gösterge panosu ile iç mekanda devam ediyor. Oldukca işlevli direksiyon simidi yada orta konsoldaki döner kadran vasıtasıyla çalıştırılan yapılandırılabilir TFT ekran gösterge düzeni ile Audi’nin 12,3 inç Sanal Kokpitini korudu.
İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Bir cevap yazın