Captiva Yeni Kasa Özellikleri nasıl Bir Otomobil Alınır Mı ?

 

Captiva Yeni Kasa Özellikleri nasıl Bir Otomobil Alınır Mı ? Captiva Türkiye’nin en çok satan suvlarından birisi. gerek uygun fiyatı olsun gerekse donanım özelliklerinin yoğun olması olsun captiva çıkmış olduğu günden beri çok tercih eidliyor ve iyi satış sayıları yakalıyor.

Geçirdiği yenileme haraketi ile daha çağdaş bir görünüme bürünen Chevrolet Captiva, iki parçalı ızgarası ve küt burun tasarımlı ön yüzünde meydana getirilen değişikliği sergiliyor.

Rakipleri içinde en yüksek tasarımlardan önde gelen Captiva’nın iç tasarımında ise bundan önceki nesline bakılırsa bilhassa kokpit alanında bir çok değişikliğe gidilmiş olduğu görülüyor.

Saat ve kokpit üstündeki kumanda düğmelerinin görünüm ve yerleşimleri araca değişik bir haza katmayı başarmış. Selefinde manuel olan el freni Yeni Captiva’da elektronik olarak yerleştirilmiş.

İlk bakışta fonksiyonel şeklinde görünmeyen direksiyon simidi eski 4 kollu tasarımı ile sunulmuş. Direksiyon ortasına gizlenen kumanda düğmeleri alışkanlık için birazcık süre istiyor.

Bagaj zeminine gizlenmiş üçüncü sıra koltuklar da açıldığında 7 yolcu kapasitesine ulaşabilen Captiva, bu sırada sunmuş olduğu dar diz mesafesi ile bir tek evlatları mutlu edebileceğini gösteriyor.

İknci sıra koltuklarının da katlanabilme özelliği yardımıyla dilediğinde daha çok yükleme alanı sunan aracın düzgüsel yaşam alanı ise bir çok eli bol boyuta ulaşmış.

Vergi dezavantajı bulunan 2.0 litrelik dizel motor seçeneği ile satışa sunulan Yeni Captiva ek olarak eski 5 kademeli yerine 6 kademeli otomatik vites seçeneğini de standart olarak sunuyor.

SUV modelin başarı göstermiş ses yalıtım emek harcaması bilhassa uzun yolculukları daha konforlu hale getirirken alt devirlerde cansız olsa da çekiş gücü yüksek motoru iyi bir performans sunuyor.

Artık bir tek 2 tekerden çakiş sistemi ile satışa sunulan Yeni Captiva, geniş donanım yelpazesi ve varlıklı güvenlik ekipmanları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başatıyor.

Kim bilir cüssesinden meydana gelen bir sebep ile tepkisiz ve hassasiyeti yetersiz direksiyonu alışık olmayan kullanıcıları rahatsız edebilir. Büyük motorun yakıt tüketimi ise gene aynı büyüklükte ekonomik veriler sunuyor. 91.000 TL’den başlamış olan fiyat etiketinin ise kabul edilebilecek bir sayı olmadığını belirtmek gerek.

Bir cevap yazın