2011 YENİ MITSUBISHI COLT

2011 YENİ MITSIBISHI COLT

Ticari araç sektörünün yıldızlarından olan Mitsubishi son 7-8 sene içerisinde binek araçlara oldukça fazla önem vermiş durumda. Colt, Lancer, Evo gibi modelleriyle ün yapan Mitsubishi Colt modeliylede oldukça iyi bir iş çıkarmış. 5 kapılı olarak geçen bu model geniş ailelerin isteklerini fazlasıya karşılayacak gibi gözüküyor.

Yeni Mitsubishi Colt Özellikleri

Mitsubishi Colt iki ayrı donanım paketine sahip. Bunların biri 3 kapı olan Sport diğeri ise 5 kapılı elegance modeli. İki paketin ortak standart özellikleri ise şöyle.

-ABS

-sürücü ve yolcu hava yastığı

-LCD ekranlı yol bilgisayarı

-Yarı otomatik klima

-Merkezi kilit

-Soğutuculu torpido Gözü

-Emniyet kemeri ikaz sesleri

-Cruise Control

Yeni Mitsubishi Colt Teknik Özellikleri

Colt tek motor seçeneğine ve iki ayrı şanzıman seçeneğine sahip. Euro 5 emisyon seviyesindeki 4 silindirli 1.4lt 70HP benzinli motora sahip. şanzıman olaraksa 5 ileri manuel şanzıman ve 6 ileri Allshift tiptronik şanzıman seçeneklerine sahip Mitsubishi Colt.

Yeni Mitsubishi Colt Yakıt Tüketimi

Benzinli Mitsubishi colt 100kmde şehiriçi ortalama 6.3lt tüketirken şehirdışı 4.3lt ve genel ortalamada 5lt tüketmekte. Co2 seviyesi ise 119gr/km olarak ölçülmüş. alanında en iyi yakıt tüketim oranlarına sahip ilk 3 araçtan birisi

Yeni Mitsubishi Colt Fiyat Listesi

Colt’un 3 kapılı versiyonu tek donanım seçeneğiyle 31.639TL’den, 5 kapılı seçeneği 31.972TL’den ve otomatik versiyonuda 32.763TL’den Türkiye fiyatıyla satılmakta.

Yeni Mitsubishi Colt Yorumları

Colt’un satış oranlarını incelediğimizde genellikle 5 kapılı modeli tutulmakta. İkinci el mitsubishi Coltlara da baktığımızda aynı şekilde görebiliriz. Aynı sınıftaki diğer modellerine ortalama bri fiyata sahip Colt’un tek eksiği dizel versiyonunun olmaması. Artık günümüzde yeni alınan araçların %70’i nin dizel olduğunu gördüğümüzden bu oran hayli düşmekte. Ailelerin rahatlıkla sığabileceği Colt uygun fiyatıyla da benzinli araçlara göre tercih dilebilecek bir seviyede. İşçilik gayet iyi, içi ferah az yakar kesinlikle sınıfında önemli bir alternatif mitsubishi Colt nasıl bir araba? sorusunun cevabı kesinlikle iyi bir araba olacaktır!

Yeni Mitsubishi Colt Resimleri

Bu yazı Mitsubishi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir